czwartek, 11 października 2012

Mam 7 lat:)

-Mamusiu, ty masz sto lat?- zapytała Maja po obudzeniu się.
- Nie Kochanie, ja mam 36 lat.- odparłam.
- A Maja ma dziś sto lat - urodzinki!!!! - usłyszałam chwilę potem. Zanim położyła się spać poprzedniego wieczora, upewniała się czy przyjdą na urodzinki goście.
- Sto lat Kochanie z okazji Urodzinek! Dziś kończysz 7 lat:) - całując i przytulając składałam życzenia.
- A jutro będę miała 8 i 100.- nie dawała za wygraną moja śliczna solenizantka. Liczby i czas to dla Mai pojęcia względne. To samo dotyczy pieniędzy. Nie mają dla Niej żadnej wartości. Kiedy 2 dni przed Urodzinami dostała od Cioci Basi i Cioci Janki w prezencie banknot i 2 czekoladki, rzuciła ten pierwszy  na ziemię i uradowana krzyczała trzymając czekoladę:
- Czekolada-prezencik,DZIĘKUJĘ!!!!!
Nawet mała naklejka jest dla Mai dużym prezentem.  JAKŻE MNIE TO CIESZY!!!!!!!
UWAGA, zaraz zdmuchnę to!!!!
ŁADNY TORCIK:)
Zdmuchnęłam:) UDAŁO SIĘ!!!

   Od rana Pszczółce towarzyszyło dużo emocji. Tego dnia w szkole odbywało się ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW. Dumnie niosła na wieszaku swój strój galowy do samochodu i najchętniej pożegnałaby mnie już przed drzwiami szkoły. Uprzedziłam Ją, że w tym ważnym momencie będzie Jej towarzyszyła Babcia Ela, bo mamusia jedzie do pracy( tak się akurat dziwnie złożyło, że tego jednego dnia ja po 7 latach wracałam do pracy, a Maja miała Urodzinki i Ślubowanie). Źle czułam się z tym, że nie mogę być z Królewną Moją w takim ważnym momencie, ale Los najwidoczniej tak właśnie  zdecydował , by akurat w tym  szczególnym dniu przeciąć nam pępowinę.....
 O Ślubowaniu w następnym poście, kiedy zgramy zdjęcia:)13 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Majeczko na kolejne 93 lata (do 100 tyle właśnie brakuje ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego Majeczko co daje szczęście i radość, brawo Pierwszaku za dmuchanie :-) Monia Tobie też 100 lat nieustającej energii radości szczęścia, cierpliwości pomysłowości i wszystkiego tego czego Pragniesz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne życzenia i pięknie dziękujemy.Ściskamy Was:)

   Usuń
 3. Sto lat śliczny uczniaku :) Uśmiech ma tak cudny, że zawsze się do niej uśmiecham :)

  A mamie powodzenia w pracy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Paulina:)Buziaki dla Majeczki( piękne imię mają nasze Dziewczyny!!!!!), Oliwierka- dzielnego przedszkolaka, No i dla Ich świetnej Mamy:):):)

   Usuń
 4. Sto lat dla Majeczki! Bądż zawsze taka uśmiechnięta i szczęśliwa :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uśmiech niedługo będzie bardziej szczerbaty- do wyrwania dwa następne mleczaki( górna 1 i dolna 2), ale poziom szczęśliwości wciąż na wysokim poziomie:) Całusy dla Ciebie i Kamilka:)

   Usuń
 5. Monia co się dzieje? wszystko w porządku? dobrej niedzieli Kobietki :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Aniu!!Właśnie miałam napisać "jak miło, że się martwisz o nas" i w tym samym momencie pomyślałam że nie powinno się dawać powodów do zmartwień. A jednak tak miło mi się zrobiło....
  U nas wszystko w porządku, zaraz wyjaśnię wszystko w poście.Dziękuję Ci Kochana za zainteresowanie!!!!Utulam Was mocno!!!!

  OdpowiedzUsuń