niedziela, 20 stycznia 2013

Światowy DZIEŃ ŚNIEGU.

Witajcie:)
Jak przystało na Światowy Dzień Śniegu, pięknie posypało z nieba:)
Taki oto mamy widok z okna, a później może dodam jeszcze kilka zdjęć ze spaceru wracając z Kościoła.Wybieramy się na Mszę dla Dzieci na 13-tą,, ciekawam jak będzie tym razem........Podzielę się wrażeniami oczywiście, tymczasem miłego przed- i popołudnia Kochani!!!

2 komentarze:

 1. Kochana, głowa do góry, to tylko niedouczony ksiądz i kilka "pobożnych i miłosiernych" starszych pań. Wy jesteście naprawdę wspaniałe a reszta powinna się od was uczyć tolerancji i pogody ducha. Buziaki.
  A.G.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja Kochana!!!!!!!!!Wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoje zrozumienie!!!!! Pisząc w powyższym poście, że opiszę wrażenia z Kościoła, do głowy mi nie przyszło, że będę opisywać coś takiego!!!!!!!.........Tym bardziej, że naprawdę zachowanie nie było jakieś szczególnie dokuczliwe.Przecież wiesz, że to ja zawsze jestem "uszami innych" i nawet jeśli Maja nie zachowuje się jakoś głośno, to ja i tak myślę, że mogłaby jeszcze ciszej. A teraz byłam z Niej dumna, pomyślałam przez chwilę, że ładnie się zachowuje i w końcu będę mogła zabierać Ją do Kościoła nie wstydząc się za Jej zachowanie. A tu takie rozczarowanie. Nie Mają, ale Księdzem.......

   Usuń